Najczęściej kupowane

Patelnia 32 cm głęboka z pokrywą Pro IQ

SC-68103200PIQ

Patelnia 32 cm głęboka z pokrywą Pro IQ

Więcej szczegółów

Scanpan

Na magazynie

Dostępne

989,00 zł

Opis

Długośćz rączkami 61 cm
Wysokośćz pokrywką 14 cm
Głębokość6 cm
Pojemność3,6 l
Waga3,69 kg
Średnica32 cm, powierzchni stykowej 22.5 cm
Materiałaluminium + ceramika + tytan + stal nierdzewna + szkło hartowane
Kolorczarny + srebrny
W opakowaniupatelnia + pokrywka
PochodzenieDania
Ważnepatelnię można wkładać do piekarnika wraz z rączką i pokrywką
Ważnenie należy myć w zmywarce

Więcej informacji

Kultowa kolekcja Scanpan IQ doczekała się nowego designu. Brutalizm połączył się delikatnością. Przedstawiamy Scanpan Pro IQ zaprojektowany i wykonany w Danii. W trosce o zdrowie i czyste środowisko wszystkie wyroby Scanpan Pro IQ są wolne od związków PFOA/PFOS oraz wykonane w 100% z aluminium z recyklingu.

Scanpan Pro IQ charakteryzuję się eleganckim wykończeniem ze stali satynowej. Nadal jednak możemy cieszyć się funkcjonalnością i trwałością powłoki tytanowo-ceramicznej. Spokojnie możemy używać metalowych przyborów kuchennych oraz wkładać do piekarnika razem z pokrywką gdyż jest żarodporna do 260 stopni. Pokrywka wykonana z hartowanego szkła wykończona piękną satynową stalą a specjalne otwory w pokrywce idealnie odprowadzają parę z wnętrza garnka. Przeznaczony do wszystkich rodzajów kuchenek, również do indukcji.

Dzięki powłoce tytanowo-ceramicznej możemy się cieszyć beztłuszczowymi i zdrowymi potrawami. Nic nie przywiera, dzięki czemu czyszczenie jest bardzo łatwe. Dodatkowo firma Scanpan opatentowała system mocowania uchwytów dzięki czemu nie ma możliwości poluzywanych uchwytów. Wszystko jest stabilne, mocne i trwałe.

Nie należy myć w zmywarce.

Inne produkty w tej samej kategorii: