Najczęściej kupowane

Patelnia 32 cm głęboka z pokrywą Pro IQ

SC-68103200PIQ

Scanpan

Na magazynie

Dostępne

989,00 zł

Opis

Długośćz rączkami 61 cm
Wysokośćz pokrywką 14 cm
Głębokość6 cm
Pojemność3,6 l
Waga3,69 kg
Średnica32 cm, powierzchni stykowej 22.5 cm
Materiałpowłoka nieprzywierająca STRATANIUM (ceramika + tytan) + stal nierdzewna + szkło hartowane
Kolorczarny + srebrny
W opakowaniupatelnia + pokrywka
PochodzenieDania
Ważnedla przedłużenia żywotności patelni, a także jej ładnego wyglądu, należy NIE myć jej w zmywarce
Ważnepatelnię należy rozgrzewać stopniowo

Więcej informacji

Kultowa kolekcja Scanpan IQ doczekała się nowego designu. Brutalizm połączył się delikatnością. Przedstawiamy Scanpan Pro IQ zaprojektowany i wykonany w Danii. W trosce o zdrowie i czyste środowisko wszystkie wyroby Scanpan Pro IQ są wolne od związków PFOA/PFOS oraz wykonane w 100% z aluminium z recyklingu, co zapewnia szybsze nagrzewanie się, a co za tym idzie oszczędność energii i czasu. 

Scanpan Pro IQ charakteryzuję się eleganckim wykończeniem ze stali satynowej. Nadal jednak można cieszyć się funkcjonalnością i trwałością powłoki tytanowo-ceramicznej, która już teraz nazwana jest przez Scanpana powłoką STRATANIUM. Spokojnie można używać metalowych przyborów kuchennych oraz wkładać do piekarnika do 260 stopni razem z pokrywką, gdyż jest żaroodporna. Pokrywka wykonana z hartowanego szkła wykończona piękną satynową stalą a specjalne otwory w pokrywce idealnie odprowadzają parę z wnętrza garnka. Przeznaczony do wszystkich rodzajów kuchenek, również do indukcji.

Główne cechy STRATANIUM obejmują wiele warstw nieprzywierającej powłoki. Małe i duże oraz twarde cząstki łączą się pod wpływem temperatury i wzmacniają powłokę. Ta technologia sprawia, że powłoka jest grubsza, bardziej wytrzymała, odporna na ścieranie, nieprzywierająca, a to wszystko sprawia, że patelnia przedłuża swoją żywotność. 

Ulepszona technologia sprawia, że gotowanie i smażenie staje się jeszcze bardziej przyjemne, a czasu spędzonego w kuchni nie nazywa się już ciężką pracą. 

Dzięki powłoce STRATANIUM można cieszyć się prawie beztłuszczowymi i zdrowymi potrawami. Nic nie przywiera, dzięki czemu czyszczenie jest bardzo łatwe - czasem wystarczy podstawić naczynie pod bieżącą wodę. Dodatkowo firma Scanpan opatentowała system mocowania uchwytów, dzięki czemu nie ma możliwości ich poluzowania się. Wszystko jest stabilne, mocne i trwałe.

Inne produkty w tej samej kategorii: