Najczęściej kupowane

Patelnia grillowa 27x27 cm Pro IQ

SC-68062700PIQ

Patelnia grillowa 27x27 cm Pro IQ

Więcej szczegółów

Scanpan

Chwilowy brak produktu, oczekujemy na jego dostawę.

649,00 zł

Opis

Długość27 cm, z rączką 48 cm
Wysokość4.5 cm
Szerokość27 cm
Głębokość3.8 cm
Waga1, 51 kg
Średnicapowierzchni stykowej 18.5 cm
Materiałaluminium + ceramika + tytan + stal nierdzewna
Kolorczarny + srebrny
PochodzenieDania
Ważnenie należy myć w zmywarce
Ważnepatelnię można wkładać do piekarnika

Więcej informacji

Kultowa kolekcja Scanpan IQ doczekała się nowego designu. Brutalizm połączył się delikatnością. Przedstawiamy Scanpan Pro IQ zaprojektowany i wykonany w Danii. W trosce o zdrowie i czyste środowisko wszystkie wyroby Scanpan Pro IQ są wolne od związków PFOA/PFOS oraz wykonane w 100% z aluminium z recyklingu.

Scanpan Pro IQ charakteryzuję się eleganckim wykończeniem ze stali satynowej. Nadal jednak możemy cieszyć się funkcjonalnością i trwałością powłoki tytanowo-ceramicznej. Spokojnie możemy używać metalowych przyborów kuchennych oraz wkładać do piekarnika razem z pokrywką gdyż jest żarodporna do 260 stopni. Pokrywka wykonana z hartowanego szkła wykończona piękną satynową stalą a specjalne otwory w pokrywce idealnie odprowadzają parę z wnętrza garnka. Przeznaczony do wszystkich rodzajów kuchenek, również do indukcji.

Dzięki powłoce tytanowo-ceramicznej możemy się cieszyć beztłuszczowymi i zdrowymi potrawami. Nic nie przywiera, dzięki czemu czyszczenie jest bardzo łatwe. Dodatkowo firma Scanpan opatentowała system mocowania uchwytów dzięki czemu nie ma możliwości poluzywanych uchwytów. Wszystko jest stabilne, mocne i trwałe.

Nie należy myć w zmywarce.

Inne produkty w tej samej kategorii: