Najczęściej kupowane

Garnek 6,0 l z pokrywą Pro IQ

SC-68252600PIQ

Garnek 6,0 l z pokrywą Pro IQ

Więcej szczegółów

Scanpan

Chwilowy brak produktu, oczekujemy na jego dostawę.

920,00 zł

Opis

Długośćz rączkami 40 cm
Wysokośćz pokrywką 25 cm
Głębokość15 cm
Pojemność6 l
Waga3,23 kg
Średnicapowierzchni stykowej 20 cm
Materiałaluminium + ceramika + tytan + stal nierdzewna + szkło hartowane
Kolorczarny + srebrny
W opakowaniugarnek + pokrywka
PochodzenieDania
Ważnenie należy myć w zmywarce
Ważnegarnek wielofunkcyjny do gotowania oraz pieczenia

Więcej informacji

Kultowa kolekcja Scanpan IQ doczekała się nowego designu. Brutalizm połączył się delikatnością. Przedstawiamy Scanpan Pro IQ zaprojektowany i wykonany w Danii. W trosce o zdrowie i czyste środowisko wszystkie wyroby Scanpan Pro IQ są wolne od związków PFOA/PFOS oraz wykonane w 100% z aluminium z recyklingu.

Scanpan Pro IQ charakteryzuję się eleganckim wykończeniem ze stali satynowej. Nadal jednak możemy cieszyć się funkcjonalnością i trwałością powłoki tytanowo-ceramicznej. Spokojnie możemy używać metalowych przyborów kuchennych oraz wkładać do piekarnika razem z pokrywką gdyż jest żarodporna do 260 stopni. Pokrywka wykonana z hartowanego szkła wykończona piękną satynową stalą a specjalne otwory w pokrywce idealnie odprowadzają parę z wnętrza garnka. Przeznaczony do wszystkich rodzajów kuchenek, również do indukcji.

Dzięki powłoce tytanowo-ceramicznej możemy się cieszyć beztłuszczowymi i zdrowymi potrawami. Nic nie przywiera, dzięki czemu czyszczenie jest bardzo łatwe. Dodatkowo firma Scanpan opatentowała system mocowania uchwytów dzięki czemu nie ma możliwości poluzywanych uchwytów. Wszystko jest stabilne, mocne i trwałe.

Nie należy myć w zmywarce.

Inne produkty w tej samej kategorii: