Najczęściej kupowane

Wkład 26 cm do gotowania na parze TechnIQ Zobacz większe

Wkład 26 cm do gotowania na parze TechnIQ

SC-54300200TIQ

Scanpan

Na magazynie

Dostępne

260,00 zł

Opis

Średnica26 cm
Materiałstal nierdzewna
PochodzenieDania
Ważnemożna myć w zmywarce

Więcej informacji

Nie od dzisiaj wiadomo, że gotowanie warzyw, ryb czy mięsa na parze jest bardzo zdrowe. Szczególnie jeśli chodzi o warzywa, ponieważ nie tracą one swoich cennych zdrowych składników, które potem dobrze wpływają na nasze dobre samopoczucie. 

Wkład jest duży, więc jest to ważne, gdy trzeba ugotować większą rybę lub dużego kalafiora. 

Jest nam niezmiernie miło przedstawić nową kolekcję marki Scanpan - TechnIQ. Nie bez przyczyny nazwa kojarzy się z techniką i rzemiosłem, ponieważ do produkcji naczyń zostało zaproszonych wielu ekspertów, w tym kucharzy znanych na całym świecie, bo przecież to oni i ich pomocnicy codziennie zmagają się z ciężką pracą w kuchni i naczyń, w których przygotowują dania nie oszczędzają. Przy tworzeniu nowych garnków i patelni brano pod uwagę cztery czynniki: powierzchnię, ergonomię, funkcjonalność oraz design. Tak naprawdę każdy z nas zwraca na te cztery cechy uwagę kupując naczynia do gotowania oraz smażenia. Marka Scanpan poraz kolejny zaskakuje! 

W ręcznie odlewanych naczyniach przez ekspertów Scanpan została nałożona powłoka Stratanium+. Powłoka ta jest szorstka i czuć dokładnie jej strukturę. Dzięki temu okazała się bezkonkurencyjna pod względem wytrzymałości i trwałości. Dzięki całkowicie nowej technologii firmie Scanpan udało się stworzyć powierzchnię, która znacznie przewyższa inne na rynku, jeśli chodzi o twardość, a jednocześnie jest łatwa do czyszczenia. 

Zgodnie z uwagami i sugestiami Szefów Kuchni, którzy testowali naczynia z powłoką Stratanium+ udało się połączyć ulepszoną możliwość smażenia i gotowania, ktore spełnią wymagania każdego Domowego Szefa Kuchni.

Poza rewelacyjną powłoką warto zaznaczyć, jakie inne funkjonalne rozwiązania dają naczynia z kolekcji TechnIQ:

- wysokie i zaokrąglone boki w rondlach ułatwiają mieszanie,

- naczynia do pieczenia, czyli brytfanny mają wielofunkcyjne właściwości, ponieważ można na nich gotować i smażyć,

- niskie i nachylone boki patelni ułatwiają obracanie potraw i pomagają usunąć parę,

- długie uchwyty z lekkim wgłębieniem ułatwiają trzymanie i manewrowanie patelniami. 

Cała kolekcja jest dokładnie przemyślana, ponieważ była długo i intensywnie testowana. Seria TechnIQ jest troszkę "pomieszana", ponieważ w jej skład wchodzi też kilka garnków stalowych, a także wkłady - koszyki do gotowania lub smażenia w głębokim tłuszczu. 

Scanpan TechnIQ został zaprojektowany i wykonany w Danii. W trosce o zdrowie i czyste środowisko wszystkie wyroby Scanpan są wolne od związków PFOA/PFOS oraz wykonane w 100% z aluminium z recyklingu, co zapewnia szybsze nagrzewanie się, a co za tym idzie oszczędność energii i czasu. Naczynia przystosowane są do każdego rodzaju kuchni, w tym do indukcji.

Inne produkty w tej samej kategorii: