Najczęściej kupowane

Patelnia 22 cm Modern Skillet TechnIQ

SC-54002200TIQ

Scanpan

Na magazynie

Dostępne

520,00 zł

Opis

Średnica22 cm, powierzchni do smażenia 15 cm
Materiałpowłoka nieprzywierająca STRATANIUM+ (tytan + ceramika)
PochodzenieDania
Ważnemycie w zmywarce NIE jest zalecane, ale rewelacyjnie czyści się naczynie ręcznie
Ważnedo patelni można dokupić pokrywkę z tej samej kolekcji

Więcej informacji

Małej patelni nie może zabraknąć w kuchni. Doskonała na małą jajecznicę czy omlet. Rewelacyjnie się na niej smaży na niewielkiej ilości tłuszczu. Dzięki temu, że boki są podwyższone i zaostrzone - świetnie obraca się jedzenia, a także wbija jajko, a nachylenie powoduje to, że szybko wydobywa się para spod dania. Specjalnie wyprofilowany uchwyt ulatwia pracę i manewrowanie patelnią. Naczynie można wkładać do piekarnika do 260 stopni. Można używać wszystkich akcesoriów do mieszania, w tym metalowych, ponieważ powłoka Stratanium+ jest odporna na zarysowanie i ścieranie. 

Jest nam niezmiernie miło przedstawić nową kolekcję marki Scanpan - TechnIQ. Nie bez przyczyny nazwa kojarzy się z techniką i rzemiosłem, ponieważ do produkcji naczyń zostało zaproszonych wielu ekspertów, w tym kucharzy znanych na całym świecie, bo przecież to oni i ich pomocnicy codziennie zmagają się z ciężką pracą w kuchni i naczyń, w których przygotowują dania nie oszczędzają. Przy tworzeniu nowych garnków i patelni brano pod uwagę cztery czynniki: powierzchnię, ergonomię, funkcjonalność oraz design. Tak naprawdę każdy z nas zwraca na te cztery cechy uwagę kupując naczynia do gotowania oraz smażenia. Marka Scanpan poraz kolejny zaskakuje! 

W ręcznie odlewanych naczyniach przez ekspertów Scanpan została nałożona powłoka Stratanium+. Powłoka ta jest szorstka i czuć dokładnie jej strukturę. Dzięki temu okazała się bezkonkurencyjna pod względem wytrzymałości i trwałości. Dzięki całkowicie nowej technologii firmie Scanpan udało się stworzyć powierzchnię, która znacznie przewyższa inne na rynku, jeśli chodzi o twardość, a jednocześnie jest łatwa do czyszczenia. 

Zgodnie z uwagami i sugestiami Szefów Kuchni, którzy testowali naczynia z powłoką Stratanium+ udało się połączyć ulepszoną możliwość smażenia i gotowania, ktore spełnią wymagania każdego Domowego Szefa Kuchni.

Poza rewelacyjną powłoką warto zaznaczyć, jakie inne funkjonalne rozwiązania dają naczynia z kolekcji TechnIQ:

- wysokie i zaokrąglone boki w rondlach ułatwiają mieszanie,

- naczynia do pieczenia, czyli brytfanny mają wielofunkcyjne właściwości, ponieważ można na nich gotować i smażyć,

- niskie i nachylone boki patelni ułatwiają obracanie potraw i pomagają usunąć parę,

- długie uchwyty z lekkim wgłębieniem ułatwiają trzymanie i manewrowanie patelniami. 

Cała kolekcja jest dokładnie przemyślana, ponieważ była długo i intensywnie testowana. Seria TechnIQ jest troszkę "pomieszana", ponieważ w jej skład wchodzi też kilka garnków stalowych, a także wkłady - koszyki do gotowania lub smażenia w głębokim tłuszczu. 

Scanpan TechnIQ został zaprojektowany i wykonany w Danii. W trosce o zdrowie i czyste środowisko wszystkie wyroby Scanpan są wolne od związków PFOA/PFOS oraz wykonane w 100% z aluminium z recyklingu, co zapewnia szybsze nagrzewanie się, a co za tym idzie oszczędność energii i czasu. Naczynia przystosowane są do każdego rodzaju kuchni, w tym do indukcji.

Inne produkty w tej samej kategorii: