Najczęściej kupowane

Patelnia 28 cm głęboka z pokrywą HaptIQ

SC-6001102800HIQ

Scanpan

Na magazynie

Dostępne

929,00 zł

Opis

Średnica28 cm
Materiałpowłoka nieprzywierająca STRATANIUM+ (tytan + ceramika) + polerowana stal nierdzewna
W opakowaniupatelnia + pokrywa
PochodzenieDania
Ważnedla zachowania na długo pięknego wyglądu zalecane mycie ręczne
Ważnepatelni nie należy przegrzewać - trzeba nagrzewać stopniowo, a także nie należy nagle jej ochładzać - ciepłą wkładać pod zimną wodę

Więcej informacji

Głęboka patelnia jest rewelacyjna, można w niej zrobić naprawdę wiele potraw. Przede wszystkim usmażyć, poddusić, a na koniec włożyć do piekarnika nagrzanego do 260 stopni. Ma wysokie krawędzie, więc być może będzie najczęśniej wybieraną patelnią do używania, ponieważ okaże się niezwykle praktyczna. 

Jest nam niezmiernie miło przedstawić nową kolekcję marki Scanpan - HaptIQ. To seria dla bardzo wymagających - łączy ze sobą praktyczną, jak i elegancką stronę używania naczyń kuchennych. Wygląd kolekcji HaptIQ jest niezwykle ekskluzywny, więc idealnie wkomponuje się w nowoczesny wystrój kuchni. Wszystkie produkty są tak piękne i błyszczące, że mogą być ozdobą w kuchni. I na pewno każdy zauważy te błyszczące naczynia w kuchni. 

W ręcznie odlewanych naczyniach przez ekspertów Scanpan została nałożona powłoka Stratanium+. Powłoka ta jest szorstka i czuć dokładnie jej strukturę. Dzięki temu okazała się bezkonkurencyjna pod względem wytrzymałości i trwałości. Dzięki całkowicie nowej technologii firmie Scanpan udało się stworzyć powierzchnię, która znacznie przewyższa inne na rynku, jeśli chodzi o twardość, a jednocześnie jest łatwa do czyszczenia. 

Zgodnie z uwagami i sugestiami Szefów Kuchni, którzy testowali naczynia z powłoką Stratanium+ udało się połączyć ulepszoną możliwość smażenia i gotowania, ktore spełnią wymagania każdego Domowego Szefa Kuchni.

Cała kolekcja jest dokładnie przemyślana, ponieważ była długo i intensywnie testowana.

Scanpan HaptIQ został zaprojektowany i wykonany w Danii. W trosce o zdrowie i czyste środowisko wszystkie wyroby Scanpan są wolne od związków PFOA/PFOS oraz wykonane w 100% z aluminium z recyklingu, co zapewnia szybsze nagrzewanie się, a co za tym idzie oszczędność energii i czasu. Naczynia przystosowane są do każdego rodzaju kuchni, w tym do indukcji.

Inne produkty w tej samej kategorii: