Najczęściej kupowane

Pokrywka szklana 26 cm TechnIQ Zobacz większe

Pokrywka szklana 26 cm TechnIQ

SC-41902600TIQ

Scanpan

Na magazynie

189,00 zł

Opis

Średnica26 cm
Materiałszkło hartowane + stal nierdzewna
PochodzenieDania
Ważnemożna myć w zmywarce
Ważnepasuje do wielu naczyń z kolekcji TechnIQ

Więcej informacji

Do dopełnienia całej kolekcji TechnIQ potrzebne są pokrywki. Wystarczą trzy, ponieważ pasują do wszystkich zaprezentowanych naczyń. Seria TechnIQ to duża oszczędność miejsca w kuchni, a bardzo praktyczne podejście do gotowania i smażenia. 

Jest nam niezmiernie miło przedstawić nową kolekcję marki Scanpan - TechnIQ. Nie bez przyczyny nazwa kojarzy się z techniką i rzemiosłem, ponieważ do produkcji naczyń zostało zaproszonych wielu ekspertów, w tym kucharzy znanych na całym świecie, bo przecież to oni i ich pomocnicy codziennie zmagają się z ciężką pracą w kuchni i naczyń, w których przygotowują dania nie oszczędzają. Przy tworzeniu nowych garnków i patelni brano pod uwagę cztery czynniki: powierzchnię, ergonomię, funkcjonalność oraz design. Tak naprawdę każdy z nas zwraca na te cztery cechy uwagę kupując naczynia do gotowania oraz smażenia. Marka Scanpan poraz kolejny zaskakuje! 

W ręcznie odlewanych naczyniach przez ekspertów Scanpan została nałożona powłoka Stratanium+. Powłoka ta jest szorstka i czuć dokładnie jej strukturę. Dzięki temu okazała się bezkonkurencyjna pod względem wytrzymałości i trwałości. Dzięki całkowicie nowej technologii firmie Scanpan udało się stworzyć powierzchnię, która znacznie przewyższa inne na rynku, jeśli chodzi o twardość, a jednocześnie jest łatwa do czyszczenia. 

Zgodnie z uwagami i sugestiami Szefów Kuchni, którzy testowali naczynia z powłoką Stratanium+ udało się połączyć ulepszoną możliwość smażenia i gotowania, ktore spełnią wymagania każdego Domowego Szefa Kuchni.

Poza rewelacyjną powłoką warto zaznaczyć, jakie inne funkjonalne rozwiązania dają naczynia z kolekcji TechnIQ:

- wysokie i zaokrąglone boki w rondlach ułatwiają mieszanie,

- naczynia do pieczenia, czyli brytfanny mają wielofunkcyjne właściwości, ponieważ można na nich gotować i smażyć,

- niskie i nachylone boki patelni ułatwiają obracanie potraw i pomagają usunąć parę,

- długie uchwyty z lekkim wgłębieniem ułatwiają trzymanie i manewrowanie patelniami. 

Cała kolekcja jest dokładnie przemyślana, ponieważ była długo i intensywnie testowana. Seria TechnIQ jest troszkę "pomieszana", ponieważ w jej skład wchodzi też kilka garnków stalowych, a także wkłady - koszyki do gotowania lub smażenia w głębokim tłuszczu. 

Scanpan TechnIQ został zaprojektowany i wykonany w Danii. W trosce o zdrowie i czyste środowisko wszystkie wyroby Scanpan są wolne od związków PFOA/PFOS oraz wykonane w 100% z aluminium z recyklingu, co zapewnia szybsze nagrzewanie się, a co za tym idzie oszczędność energii i czasu. Naczynia przystosowane są do każdego rodzaju kuchni, w tym do indukcji.

Inne produkty w tej samej kategorii: